Altcoin

FEG Token Nedir? (1000X Potansiyelli Coin)

FEG Token ya da coin, kripto para zincirinde hem Ethereum hem de BSC ağını kullanan, başarılı bir alt yapıya sahip olan, ayrıca FEGex adında bir borsası bulunan başarılı projelerden biridir. Merkezi olmayan projelerden biri olarak ülkemizde birçok yatırımcının ilgisini çekmiştir.               Meme tokenler kategorisinde sayılan FEG token, son zamanlarda büyük dikkat çeken iki coin olan Doge ve Shiba’dan sonra en fazla rağbet gören tokenler arasındadır. Diğer iki coin biraz da manipülasyonla büyük borsalarda listelenerek değerlenmiştir. Şimdi sıranın FEG tokende olduğu söylenmektedir.

Feed Every Gorilla” sloganının baş harflerinden oluşan FEG, Coinmarketcap verilerine göre 100 katrilyon adet ile piyasaya giriş yapmıştır. Ancak şirket tokenlerin yarısından fazlasını yakarak 42 katrilyonluk bir miktarı dolaşımda bırakmıştır. Her alış-satışta yine belirli bir kısmını yakmakta, yatırımcıların daha da ilgisini uyandırmaktadır. 271 Milyon Dolarlık piyasa değeri ile bu miktardaki bir token için çok iyi seviyededir.

Deflasyonist bir politika ile mevcut sisteme meydan okuyan FEG token henüz çok genç bir proje. Muadillerinin çok daha uzun süre beklediğini düşünürsek, FEG coin kısa zamanda diğerlerinden daha büyük bir başarıya imza atmıştır.

FEG Token Yorum

FEG token bol sıfırlı coinlerden biri. Alım için çok ideal duruyor çünkü düşük bütçelerle yüksek adetler satın alınabiliyor. Bu da ciddi bir listelemede ve yükselişte, cüzdanında FEG token tutanların iyi paralar kazanacağı anlamına geliyor. Ancak Türk yatırımcıların sabırsız yatırım anlayışı birçok fırsatı kaçırmasına neden olabiliyor. Eğer FEG token gibi bir coini satın almışsanız ve kısa vadede düştüğünü görüyorsanız, projeye inandığınız sürece satmamalısınız. Henüz beklenen olgunluğa erişmediğini ve listeleme haberleri geldikçe değerleneceğini unutmamalısınız.

Diğer yandan şirketin token yakım politikası da oldukça başarılı. İlk etapta toplam arzı neden bu kadar yüksek diye düşündürten bir yapısı olsa da, daha sonra neden böyle yaptıklarını anlıyorsunuz. Her alım satımda düzenli olarak yakım gerçekleştiriyorlar ve bunun bir miktarını FEG token yatırımcılarına dağıtıyorlar. Yani hem elinizdeki tokenin toplam arzı düştüğü için değeri yükseliyor hem de miktarı artıyor.

FEG Token Nasıl Satın Alınır?

FEG token nasıl satın alınır ile ilgili listelendiği borsaları sayabilir, merkeziyetsiz borsaları ekleyebiliriz. En büyük hacmi % 43,98 ile UniSwap (V2) elinde tutuyor. Daha sonra ise Gate.io borsası % 38,55’lik hacim ile ikinci sırada geliyor. Onları % 9,13 ile Pancake Swap ve % 8,14 ile BKEX borsaları izliyor. FEG coinin 1inch Exchange borsasında da listelendiğini hatırlatalım.

Görüldüğü çok fazla borsada yoklar. Aslında tam yükseliş trendinde iken FEG token sosyal medya hesabında geçmişte işgüzar bir çalışanın Çin Hükümeti aleyhine bir paylaşım yapmış olması ve bunun fark edilmesi nedeniyle, Gate.io borsasında listelendikten kısa bir süre sonra incelenmek üzere Spot listesinden kaldırılması, yükselişini sekteye uğrattı. Ancak kripto para tarihinde çok ender rastlanabilecek bir başarı ile FEG token birkaç gün sonra tekrar Gate.io borsasında listelenmiş, önce inceleme listesinde yer alırken Haziran ayının sonunda ise alım-satım yapılabilen spot listesine dahil olmuştur. Yaşanan bu olay FEG token topluluğunun gücü olarak anlaşılmıştır.

FEG Token Geleceği Nasıl? Kazandırır mı?

Detaylı incelememizde FEG token şirketinin çok kapsamlı reklam çalışmaları hazırladığını, BTC’nin olumsuz etkisinin dinmesinden sonra beklenmekte olan alt coin rallisinde hızlı yükseleceğini birçok analist söylemektedir. Analistlerin bir kısmı projeyi derinlemesine incelediği için, yakımlar hızlandığında, üç sıfır atma ihtimalinin yani 1000x yapma potansiyelinin olduğunu söylemektedir. Bunun için arz miktarının düşmesi yeterlidir.

FEG token ile ilgili birçok analizde geleceği nasıl, kazandırır mı şeklinde çıkarımlar yapılmaktadır. 75 bine yakın cüzdanda bugün FEG token tutulmakta ve yükselişi beklemektedir. Her geçen gün daha da büyüyen global topluluk sayesinde Türk yatırımcılar da FEG coin satın almaktadır. Piyasada bol sıfırlı coinlere olan ilgi sayesinde FEG token çok ciddi bir hacme ulaşmıştır.

Şirket New York’ta büyük meydanlarda bilboardlarda yayınlanmak üzere reklam anlaşması yapmış ve yayınlanma gününü beklemektedir. Ekonominin kalbi durumunda olan NASDAQ meydanında yayınlanacak reklamlar ile milyonlarca yatırımcının FEG tokene yönelmesi beklenmektedir. Bu reklam çalışmalarından sonra anlaşma olması beklenen ciddi borsalar da vardır. Önce Gate.io ve BKEX gibi borsalarda başlayan hacim arayışı, daha sonra OKEx ve Huobi ile gelişmekte, daha sonra Binance ve Coinbase ile taçlanmaktadır. Ekibin hedefi bu şekildedir ve topluluk da bu projeye dair olan inancını korumaktadır.

Borsabu.com

Kripto para, ekonomi ve finans haberlerinin güncel paylaşıldığı platform. Daha iyi içerik için üretmeye devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 19,105.16
 • ethereumEthereum (ETH) $ 1,286.76
 • tetherTether (USDT) $ 1.00
 • usd-coinUSD Coin (USDC) $ 1.00
 • cardanoCardano (ADA) $ 0.419949
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 6.19
 • tronTRON (TRX) $ 0.060979
 • wrapped-bitcoinWrapped Bitcoin (WBTC) $ 19,080.55
 • okbOKB (OKB) $ 15.59
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 52.09
 • cosmosCosmos Hub (ATOM) $ 12.12
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 7.06
 • stellarStellar (XLM) $ 0.118015
 • crypto-com-chainCronos (CRO) $ 0.109651
 • moneroMonero (XMR) $ 137.77
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 114.53
 • tezosTezos (XTZ) $ 1.39
 • eosEOS (EOS) $ 1.16
 • cdaicDAI (CDAI) $ 0.022088
 • neoNEO (NEO) $ 8.49
 • nemNEM (XEM) $ 0.039340